Zapraszamy na Konferencję Larpową

KoLa

Przyjedź do Gdyni 30.03-02.04.2023

O KoLi

Konferencja Larpowa jest przestrzenią do dyskusji i wymiany doświadczeń: autorów_ek, producentów_ek oraz osób prowadzących i grających w larpy. To wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dojrzałych twórcach, ale i tych którzy debiut mają dopiero przed sobą.

Pierwsza edycja KoLi odbyła się w 2012 roku we Wrocławiu. Od tamtej pory spotykaliśmy się też w Katowicach, Warszawie i Lublinie. W Gdyni konferencja zagości już trzeci raz. Pierwsza gdyńska edycja odbyła się w 2014 roku, a druga (w formule online) w 2022 roku. Jest nam niezmiernie miło, że po 3 latach przerwy spotkamy się na żywo!

Tegoroczna Konferencja Larpowa odbędzie się w Gdyńskim Centrum Kultury. Wszystkie wystąpienia prelegentów będą streamowane na żywo na kanale Konferencji Larpowej w serwisie YouTube.

KoLa 2023 jest wydarzeniem bezpłatnym z obowiązkową rejestracją Uczestników_czek.

Podstawowe informacje

Data

Konferencja Larpowa KoLA 2023 odbędzie się w dniach

30.03-02.04 (czwartek-niedziela).

Ważne Terminy

25.01-31.01 | Ankieta potrzeb organizacyjnych i programowych

25.01-25.02 | Nabór zgłoszeń do programu

25.01-25.02 | Naboru materiałów do publikacji konferencyjnej

01.02 | Rozpoczęcie rejestracji Uczestników_czek KoLi 2023

01.03 | Ogłoszenie programu konferencji

20.03 | Zapisy na warsztaty dla zarejestrowanych Uczestników_czek

Miejsce

Konferencja odbędzie się w Gdyńskim Centrum Kultury przy ul. Jana z Kolna 25.

Program

KoLa to najlepsza okazja, by zainspirować się niecodzienną wiedzą, nawiązać nowe znajomości, wymienić opinie i doświadczenia oraz rozwinąć umiejętności w pisaniu, prowadzeniu i produkcji larpów.

W programie konferencji znajdziesz:

Jeśli chcesz współtworzyć razem z nami program KoLi, zapraszamy Cię do wypełnienia formularza.

[link do formularza]

Czekamy również na Twoje polecajki! Daj nam znać, kogo Twoim zdaniem powinniśmy zaprosić do grona twórców i twórczyń programu.

Na zgłoszenia czekamy do 25.02.2023.

Rejestracja

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Liczba uczestników ograniczona jest do 250.

Aby wziąć udział w konferencji, wypełnij poniższy formularz. Po wysłaniu otrzymasz e-mail z potwierdzeniem Twojego uczestnictwa. 

Do zobaczenia!

Harmonogram

Program KoLi opublikujemy 01.03.2023.

Już teraz zapraszamy Cię na otwarcie konferencji połączone z wieczorem integracyjnym w czwartkowy wieczór. Widzimy się o godzinie 18:00 w Gdyńskim Centrum Kultury!

Aktualności

Jeśli przyjeżdżasz na Kolę i przy okazji  masz ochotę na pyszne jedzenie, to lepiej trafić nie mogłeś. My też lubimy dobrze zjeść i cenimy sobie polecajki od tubylców, dlatego postanowiliśmy nie pozostawiać kolowiczów i kolowiczek na pastwę losu. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę lokali w okolicy Gdyńskiego Centrum Kultury.

Co na liście?

Możesz spróbować tajskiej kuchni i poczuć się jakbyście był_a na tropikalnej wyspie, albo spróbować gruzińskich przysmaków i zanurzyć się w kulturze Kaukazu. Jeśli zależy Ci na szybkim i tanim jedzeniu, to również znajdziesz coś dla siebie. 

Dla tych, którzy cenią sobie wegetariańskie i wegańskie opcje, też mamy dobre nowiny. Wiele z zaznaczonych restauracji oferuje także dania bezmięsne, więc bez obaw możesz delektować się pysznym jedzeniem.

Smacznego!