Zapraszamy na Konferencję Larpową

KoLa

Odwiedź Poznań 01.03 – 03.03.2024

O KoLi

Konferencja Larpowa jest przestrzenią do dyskusji i wymiany doświadczeń: autorów_ek, producentów_ek oraz osób prowadzących i grających w larpy. To wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dojrzałych twórcach, ale i tych którzy debiut mają dopiero przed sobą.

Pierwsza edycja KoLi odbyła się w 2012 roku we Wrocławiu. Od tamtej pory spotykaliśmy się też w Katowicach, Warszawie i Lublinie. W Gdyni konferencja zagości już trzeci raz. Pierwsza gdyńska edycja odbyła się w 2014 roku, a druga (w formule online) w 2022 roku. Jest nam niezmiernie miło, że po 3 latach przerwy spotkamy się na żywo!

Tegoroczna Konferencja Larpowa odbędzie się w Gdyńskim Centrum Kultury. Wszystkie wystąpienia prelegentów będą streamowane na żywo na kanale Konferencji Larpowej w serwisie YouTube.

KoLa 2023 jest wydarzeniem bezpłatnym z obowiązkową rejestracją Uczestników_czek.

Podstawowe informacje

Data

Konferencja Larpowa KoLA 2023 odbędzie się w dniach

30.03-02.04 (czwartek-niedziela).

Ważne Terminy

25.01-31.01 | Ankieta potrzeb organizacyjnych i programowych

25.01-25.02 | Nabór zgłoszeń do programu

25.01-25.02 | Naboru materiałów do publikacji konferencyjnej

01.02 | Rozpoczęcie rejestracji Uczestników_czek KoLi 2023

01.03 | Ogłoszenie programu konferencji

20.03 | Zapisy na warsztaty dla zarejestrowanych Uczestników_czek

Miejsce

Konferencja odbędzie się w Gdyńskim Centrum Kultury przy ul. Jana z Kolna 25.

Program

KoLa to najlepsza okazja, by zainspirować się niecodzienną wiedzą, nawiązać nowe znajomości, wymienić opinie i doświadczenia oraz rozwinąć umiejętności w pisaniu, prowadzeniu i produkcji larpów.

W programie konferencji znajdziesz:

Jeśli chcesz współtworzyć razem z nami program KoLi, zapraszamy Cię do wypełnienia formularza.

[link do formularza]

Czekamy również na Twoje polecajki! Daj nam znać, kogo Twoim zdaniem powinniśmy zaprosić do grona twórców i twórczyń programu.

Na zgłoszenia czekamy do 25.02.2023.

Rejestracja

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Liczba uczestników ograniczona jest do 250.

Aby wziąć udział w konferencji, wypełnij poniższy formularz. Po wysłaniu otrzymasz e-mail z potwierdzeniem Twojego uczestnictwa. 

Do zobaczenia!

Harmonogram

Program KoLi opublikujemy 01.03.2023.

Już teraz zapraszamy Cię na otwarcie konferencji połączone z wieczorem integracyjnym w czwartkowy wieczór. Widzimy się o godzinie 18:00 w Gdyńskim Centrum Kultury!

Aktualności

A po Konferencji Larpowej chodziliśmy na…

Poniższa lista stanowi zbiór smacznych (czasem również tanich) miejsc, by stołować się w Poznaniu w okolicy Centrum Kultury Zamek. 

1 minuta – Przede wszystkim zapraszamy Was do Bo. Poznań, gdzie po okazaniu identyfikatora tegorocznej KoLi, uzyskacie 10% ZNIŻKI na całe menu. Restauracja mieści się tuż przy zamku, otwarta jest od 9:30 do 19:00. Serwuje śniadania i lunche również w wersji wegetariańskiej. 

1 minuta – Hades Pool Bilard & Karaoke Club. Miejsce, w którym spotykamy się na sobotnim afterze o godzinie 21:00. Dostępne karaoke. 

0 minut – Poziom Cafe. Kawiarnia mieszcząca się w Centrum Kultury Zamek. Dostępna dla Was podczas całej KoLi. 

Do 20 minut:

Sklepy: Biedronka, Żabka;

Restauracje: Piccolo, Teatralka, Oldskulowa, Warzywniak, Yetztu Ramen, Kwiat Peonii, BankCook, Wegetariański Chwirot, Pyra Bar, Abdul Świat Kebabu;

Dodatkowo: Cybermachina, Kawiarnia U Przyjaciół.